خوش‌‌آمدگویی سوشیانت را پذیرا باشید

با توجه به نوپا بودن رشته مرمت آثار تاریخی و اشیاء فرهنگی در بعضی دانشگاه‌ها و پراکندگی منابع مربوطه، این پایگاه بر آن است تا در کنار بانک اطلاعاتی حفاظت و مرمت آثار تاریخی و اشیاء فرهنگی که تا حدی منابع موجود را بصورت یکجا، دسته‌بندی‌شده و قابل جستجو (با ذکر محلِ دسترسی) به دانشجویان و علاقه‌مندان ارائه می‌نماید؛ پایگاهی نیز جهت آموزش، معرفی منابع، تبادل نظر، نقد و بحث پیرامون مسائل مربوط به این رشته ایجاد نماید. در این راستا سوشیانت بر این عقیده است که کلیه افراد مرتبط با مرمت آثار تاریخی و اشیاء فرهنگی اعم از دانشجویان، اساتید، کارشناسان میراث فرهنگی، محققان و دوست‌داران این زمینه، عضو، مخاطب، بسط‌دهنده و ناظر این پایگاه هستند و این عزیزان می‌توانند در بستر ایجاد‌شده، با اشتراک اندیشه‌ها، آموخته‌ها، تجربیات، نوشته‌ها و ترجمه‌های خود، سهمی در این مهم داشته باشند. در این میان سهم سوشیانت ارائه‌ی بستری مناسب برای این تبادل اطلاعات است.

این پایگاه نگاه تخصصی به هر مقوله را از وظایف خود دانسته و امید دارد با نقد و ارائه‌ی نظر خوانندگان و کاربران گرامی بر ادامه‌ی آن ثابت قدم بماند. جهت مکاتبه با سوشیانت و ارسال نظرات خود می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

فرم تماس

  • این ایمیل جهت ارتباط با شما استفاده خواهد شد. لذا جهت تایید ایمیل خود با کلیک روی دکمه "ارسال کد عبور یکبار مصرف (OTP)" یک کد برای شما فرستاده خواهد شد که باید آنرا در کادر زیر وارد نمایید.

جامعه مجازی مرمت آثار تاریخی و آرایه های وابسته به معماری